תמונות אחרונות

מצויינות

סיכום השגים ומצוינות אמית המר- 2016

השתתפות בתחרויות וזכיות- שנת תשע"ד

שם התחרות שם התלמיד כיתה זכיה תחרות  
אליפות הארץ באתלטיקה קלה יעקב פטנה ז מקום שני – ריצת 800 מטר  
תחרות "תמונה בעין מתמטית"

יהל ערוסי

אביתר כהן

ט מקום ראשון   שנת תשעד-תמונה בעין מתמטית1שנת תשעד-תמונה בעין מתמטית2
תחרות "בא בחשבון" אישי- אורי הרשקוביץ

 

 

 

 

קבוצתי-כיתה ז

ז-ח מקום שלישי- פרס אישי

 

 

 

 

מקום שלישי-פרס קבוצתי

שנת תשעד-בא בחשבון1 שנת תשעד-בא בחשבון3

 

השתתפות בתחרויות וזכיות- שנת תשע"ה

שם התחרות שם התלמיד כיתה זכיה תחרות  
אליפות הארץ באתלטיקה קלה יעקב פטנה ז מקום שני – ריצת 800 מטר  
תחרות "קנגורו"- תחרות חידות מתמטיות דותן סלימן ח מקום ראשון  
תחרות "תמונה בעין מתמטית" יונתן אייבס

 

 

 

 

 

רון טובלי

יהודה עזרי

עידו גיאת

ח מקום ראשון   שנת תשעה-תמונה בעין מתמטית1
תחרות "תורה ומדע" (יוזמת בית הספר) טל זהבי ח מקום ראשון   שנת תשעה-מקום ראשון תורה ומדע2 שנת תשעה-כתבה בעיתון-תורה ומדע
חידון השמיטה הארצי נועם אטיאס ח מקום חמישי שנת תשעה-מקום חמישי בחידון השמיטה
אולימפיזיקה

בתחרויות אלו התלמידים השתתפו ולא עלו לשלבים הגבוהים

 
אליפות עכבר הזהב
תחרות "בא בחשבון"
חידון מורשת השואה
רובוטיקה- FLL
האולימפיאדה הבינלאומית במתמטיקה

 

השתתפות בתחרויות וזכיות- שנת תשע"ו

שם התחרות

שם התלמיד

כיתה

תחרות

תמונות

אליפות הארץ באתלטיקה קלה

יעקב פטנה

ח

מקום ראשון בתחרות אזורית ומחוזית במירוץ שדה 2500 מטר.

עלה לאליפות הארצית

 

מקום שני באליפות הארץ אתלטיקה קלה- ריצת 2500 מטר

 

שנת תשעו-מקום ראשון אתלטיקה קלה

אליפות עכבר הזהב

עמנואל מנקין

ט

עלה עם קבוצת רחובות לשלב חצי הגמר

 

 

החידון התנ"ך העולמי

אביתר אברהמי

נועם אטיאס

ט

השתתפו בחידון המחוזי

 

שנת תשעו- השתתפות בחידון תנך מחוזי

חידון ארצי מסכת אבות

נועם עובד (ז3)

רום כהן (ח3)

ז,ח

זכיה במקום שלישי- נועם עובד (ז3)

שנת תשעו- מקום שלישי בחידון אבות תעודה

תחרות "חיים בעין מתמטית"

דביר מועלם (ז3)

אביתר אברהמי, נועם אטיאס ועמנואל מנקין (ט)

ז,ט

זכייה בהצטיינות בתחרות במחוז מרכז ב-2 קטגוריות- עבודה של נועם אטיאס, עמנואל מנקין ואביתר אברהמי  וכן עבודתו של דביר מועלם

שנת תשעו-זכייה בהצטיינות- חיים בעין מתמטית2

אליפות אזורית במתמטיקה

דניאל סגרה

ז

זכייה מקום שלישי בתחרות במחוז מרכז- דניאל סגרה זכה

שנת תשעו- מקום שלישי אליפות אזורית במתמטיקה תעודה

רובוטיקה-FLL

12 תלמידים

ז,ט

זכייה במקום ראשון בפרס "עבודת צוות"

שנת תשעו- זכייה ברובוטיקה בפרס עבודת צוות2

האולימפיאדה הבינלאומית במתמטיקה

אוהד וילן

ח

עליה לשלב ב'

 

חידון תלי"ה

אברהם סבהט

ז

זכיה במקום הראשון בחידון המחוזי ועלייה לשלב הארצי

 

אולימפיאדת הילדים בווינגייט 2016

ישראל הירשהורן

י"א

קבלת אות הוקרה משרת התרבות והספורט מירי רגב על השתתפותו בכדורסל ספורט הנכים

 

יוזמות חברתיות מטעם רשת מופת

תלמידי ט' בפרויקט לוט"ם

ט'

זכיה במקום השלישי

שנת תשעו- יוזמה חברתית מופת- תעודה

תחרות "בא בחשבון"

עשרה תלמידים

ט'

עלייה לגמר וזכייה במקום שלישי